Skamol – теплоізоляція для камінів, ізоляційні плити SkamoEnclosure Bord для камінів

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Skamol (Данія) – це компанія виробник теплоізоляційних плит для каміна. Skamol був заснований в Данії в 1912 році з метою використання локальних родовищ унікальною діатомової землі, відома як молеран. З тих пір компанія перетворилася на провідний глобальний постачальник систем технічної ізоляції як промислові, так і для будівництва. Крім використання мольбер (діатоміт), ми розширили свій асортимент продукції, включивши вермикуліт і силікат кальцію.

Компанія прагне до того, щоб  системи надали великий позитивний ефект на наших партнерів, клієнтів і навколишнє середовище. Впровадження цих унікальних систем дозволяє досягти таких вигод, як економія енергії, підвищення продуктивності, поліпшення робочої і житлового середовища і навіть скорочення викидів CO2.

Skamol – це технічні системи ізоляції для широкого спектра застосувань в будівництві і промисловості.

Технічні системи ізоляції Skamol використовуються в найрізноманітніших областях застосування по всьому світу: від промислових печей і сушильних камер камер і в якості основного вогнетривкого елемента в домашніх печах і камінах, а також для захисту від виникнення цвілі в приватних будинках і громадських будівлях

Наші технічні системи ізоляції роблять позитивний вплив на навколишнє середовище. Це означає, що ми допомагаємо нашим клієнтам зменшити викиди парникових газів в атмосферу і підтримувати зелений профіль за рахунок скорочення викидів і споживання CO2.

У нашому виробництві та розвитку ми прагнемо мінімізувати кількість відходів, виявити і переосмислювати нові області для потенційного використання та утилізації. Як приклад нам вдалося використати надлишкове тепло одного з наших заводів для організації більш дешевого опалення в будинках місцевої громади.

Ми розглядаємо законодавчі вимоги в якості мінімального стандарту і, як правило, виходимо за рамки наших обов’язків з охорони праці, навколишнього середовища та безпеки.

SkamoEnclosure Bord

Плити SkamoEnclosure Bord складаються з силікату кальцію. Застосовуються для пристрою конвекційних камер камінів і печей. Використання плит з силікату кальцію істотно скорочує товщину облицювання каміна, оскільки плити дуже тонкі, всього 3 см.

Незважаючи на свою невелику товщину (від 30 мм), кальцій-силікатна плита є хорошим ізоляційним матеріалом. Ідеально підходить для ізоляції дерев’яних конструкцій та інших легкозаймистих матеріалів. Легкість плит SkamoEnclosure Bord прискорює монтаж конвекційного короба каміна.

Для монтажу плит використовують інструменти по роботі з деревом наприклад ножівку по дереву, дискову пилу, електричний лобзик. При монтажі застосовуються саморізи для дерева. Плити можуть бути розрізані будь-якої форми і розміру.

Теплоізоляційні плити SkamoEnclosure Bord нешкідливі, в них не містяться шкідливі волокна і хімікати, це означає те, що плита SkamoEnclosure Bord захищає від загоряння і не сприяє поширенню диму, а також не виділяє шкідливих речовин, присутніх в процесі горіння.

Крім ізоляційних плит у нас ви можете придбати всі необхідні для монтажу суміші, грунтовки, ущільнювачі швів і вогнетривкий клей.

SkamoEnclosure Bord

Кремнієво-кальцієві плити SkamoEnclosure Bord застосовуються для термоізоляції конструкцій каміна та труб димоходу. Під час нагріву зовнішня сторона каміна залишається безпечною на дотик.

Будучи легкими в обробці, даний матеріал стає все більш популярним для будівництва камінів. Склад продукту дозволяє обробляти його з використанням традиційного столярного обладнання. З’єднання плит можуть виконуватись з використанням клею ISOL GLUE або SILCADUR-HFS та шурупів (монтажні з’єднання, що надають жорсткість) або застосовуючи систему кріплення гіпсокартону.

Жорсткі плити з гладкою поверхнею заміняють традиційні рішення на основі гіпсокартонних плит та мінеральної вати. Ідеально підходить для ізолювання дерев’яных балок і стін, стіни за каміном, що робить його універсальним рішенням.

Плита SkamoEnclosure Bord – являється досконалим ізолятором, негорючим виробом у класі – « А1» – негорючий. Максимальна температура експлуатації – до 1000˚С.

Алергія на камін

У вас постійні прояви алергіі? ⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Вам довелось віддати в добрі руки улюбленого котика, змінити подушки, обмежити споживання смачних фруктів або меду , проте стмптоми алергії вас переслідують вдома ⁣.⠀

Так , нажаль алергію може викликати ваш чудовий з вигляду камін⁣⁣.⠀

⁣⁣Ми часто спостерігаєм, як покупці довго і ретельно обирають камінну топку, облицювання та зовсім не задумуються про якість ізоляційних матеріалів та комплектуючих.⁣⁣⠀⠀

Ця економія дуже відносна та відгукнеться вам ще не раз, так як зазвичай ,,дешевий,, монтаж відбувається за допомогою не якісних та не сучасних матеріалів, наприклад таких , як мінеральна вата. ⁣⁣⠀⁣⁣⠀⠀

З часом при термічному впливі, цей матеріал висихає та робиться крихким . І в момент використання каміну , конвекційним шляхом,  утворений пил попадає в приміщення.  Залежно від виробника ця вата включає  в себе різну кількість токсичних речовин, смоли, формальдегіди , феноли . Тим самим викликаючи алергію та загострення асми. Відповідно, зекономлені кошти на монтажі, ви змушені витрачати на ліки та довготривалі лабораторні дослідження. Так як, в останню чергу ви зрозумієте, що алергія у вас , на красивий камін. ⁣⁣⠀⁣⁣⠀⠀⁣⁣⠀

Правильна установка каміна неможлива без використання надійних і безпечних матеріалів. Встановлюючи камін, будуючи конвекційну камеру ми рекомендуємо матеріали  датського виробника Scamol . ⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Теплоізоляційні плити SkamoEnclosure Bord- екологічні , в них не містяться шкідливі волокна і хімікати, це означає те, що плита захищає конструкцію від самозаймання і не сприяє поширенню диму, а також не виділяє шкідливих речовин, в процесі горіння, що підтверджено численними дослідженнями та еко-сертифікатами.⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Також в роботі ми радимо тільки  якісні та відповідні матеріали, такі як клей, шпаклівка, грунтовка.⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Для монтажників, які монтують каміни- це не менш важливо! Так як при роботі з неякісним матеріалом, є ризик захворювань дихальної системи, зору та існує ризик отруєння! ⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Не економте на власному здоров’ї та здоров‘ї ваших клієнтів, обирайте якісні матеріали.