Perfekt

Perfekt

Perfekt (Польща) – виробник монолітних чавунних топок та печей, заснований на досвіді шведських монолітних чавунних топок фірми «Keddy». Монолітні камінні топки відрізняються технологією виробництва, адже корпус камінної топки разом з камерою згоряння є єдиним монолітним блоком, форма якого відливається на виробництві як єдиний елемент без швів і з’єднувальних болтів, зберігаючи герметичність без застосування додаткових ущільнювачів і герметиків. Товщина стінок коливається від 8 до 18 мм.

Двері в камінних топках Perfekt відшліфовані вручну таким чином, щоб забезпечувати надійну герметичність і виключити необхідність застосування ущільнюючого шнура. Скло високої якості, витримує високі температури до 1200 С.
Поворотні ручки-заслінки дозволяють регулювати приток кисню в камеру згоряння. У топках Perfekt встановлений обмежувач для дров, який захищає від випадання деревини з камери згоряння.

Чому варто купити камінну топку Perfekt

Каміни Perfekt можна використовувати як єдине джерело опалення для приміщення площею до 270 м кв, ККД більше 78%, номінальна потужність 12-14 кВт.
У топках Perfekt є можливість використання теплоаккумулюючих мас, які продовжують віддачу тепла до 12 год після завершення процесу горіння.
Є можливість підключення електронної автоматики для регулювання температури і подачі кисню в камеру згоряння.
Серія камінних топок «Carbon», які можна топити за допомогою вугілля.
Можливість використання гриль решіток, різнокольорових монтажних рам і зволожувача повітря.
Наявність моделей камінних топок з плоским димозбірником, для легкого монтажу в існуючі відкриті каміни і різні камінні портали.
У камінних топок Perfect корпус монолітний, виконаний з сірого чавуну, без швів і болтів, забезпечує 100% герметичність і можливість використання камінної топки на постійній основі, так як товщина стінок коливається від 8 до 18 мм.

Двері в камінних топках Perfect

Двері в камінній топці Perfect відшліфовані вручну. Забезпечують надійну герметичність і виключають необхідність застосування ущільнювача шнура. Спеціальна система димосборніка запобігає осіданню сажі на стінки камінної топки. Скло в двері високої якості, може витримувати високі температури до 1200 С.

Камера згоряння в топках Perfect

Akubet – важкий вогнетривкий шамотний бетон останнього покоління, створений на основі керамічного наповнювача з високим вмістом оксидів заліза і марганцю з додаванням глиноземистого цементу. Володіє високою теплоємністю і особливо високою щільністю (2,85 г/см³), хорошою теплопровідністью та незначним розширенням.
В камінних топках Perfect встановлений «запобіжник» для дров, який захищає від випадання деревини або вугілля з камери згоряння. У топках встановлені поворотні ручки-заслінки, які дозволяють регулювати приток повітря в камеру згоряння.

Опалення будинку каміном Perfect

Чавунні топки Perfect можна використовувати як єдине джерело опалення приміщення до 270 м кв, ККД більше 78%, номінальна потужність 12-14 кВт. Зовнішні та внутрішні чавунні ребра по периметру камінної топки сприяють інтенсивному теплообміну і запобігають тепловтратам через димохід.
В камінних топках Perfect є можливість використання теплоакумуляційних мас, які продовжують віддачу тепла до 12 год після завершення процесу горіння. Також в топках Perfect можна використовувати систему автоматики для регулювання температури і подачі кисню в камеру згоряння.
Топки Perfect оснащені підведенням повітря з вулиці, завдяки чому кисень в приміщенні не вигорає. Камінні топки серії «Carbon» дозволяють опалювати приміщення за допомогою вугілля.