KFD – камінні топки та печі

KFD- це висока якість і помірна ціна топок зі сталі і чавуну, які можна використовувати не одне десятиліття.⁣⁣

Сімейна компанія була заснована в 1996 році і на відміну від панівних тенденцій, стратегія KFD полягає не в тому, щоб пропонувати споживачам найдешевші продукти у світі.

Компанія орієнтується на якість, інновації та дизайн у всіх сферах діяльності.

Більше 20 років досвіду, вибір найкращих матеріалів та технологій, які відповідають критеріям найвищої якості з оптимальними витратами на продукцію, а також постійні дослідження та розробки роблять продукцію #KFD популярною як на польському ринку, так і на численних закордонних ринках.

Асортимент продукції KFD в галузі опалення: каміни (камінні топки), окремо стоячі печі на твердому паливі та котли для опалення.⁣⁣

Модельний ряд камінних топок KFD складається з безлічі різних форми, розмірів і механізмів відкривання дверей.⁣⁣

Чому вам варто купити камінну топку KFD:

Камера згоряння в топках і печах KFD виконана з теплоємність матеріалу «шамот» або з чавуну в бюджетних моделях. Внутрішнє оздоблення камери згоряння з шамоту можна вибрати з двох кольорів натурального бежевого або темного (чорного).

Скло виготовлено з прозорої кераміки, стійкої до температур до 800 ° C. Завдяки тому, що скло в топках KFD обдувається повітрям воно довше залишається чистим.

Відмінною особливістю камінних топок KFD є те, що ви можете обрати модель з чавунною рамкою двері або із трафаретною рамкою чорного кольору.

Система подвійного допалювання дозволяє максимально використовувати енергію деревини і піклуватися про навколишнє середовище. Вбудований дефлектор підвищує тривалість циркуляції димових газів в топці. В результаті підвищується ефективність нагріву (ККД), а згоряння стає більш екологічним.

  • Мінімальна потужність топок становить 6 кВт, а максимальна 20 кВт.
  • Максимальна довжина камінних топок KFD становить 1,5 метра.

Камінні топки KFD з вертикальним відкриванням дверей можуть похизуватися точним і міцним механізмом. Додатково топка може бути обладнана електричною системою підняття дверей за допомогою дистанційного керування.

Розбірні частини топки в разі потреби дозволяють проводити ремонтні роботи без демонтажу порталу і самої топки.

Виробник KFD пропонує оптимальне рішення для економного та екологічного способу опалення будинку, з огляду на зростаючі витрати на електроенергію, витрати на газ для опалення будинків, які складають більшу частину бюджету на його утримання. Таким чином, установка економічної системи опалення приносить розумну прибуток, а витрачені, інвестиційні витрати швидко окупаються.

Камінні топки бренду KFD

Камінні топки бренду KFD представлені кількома серіями – ECO Max, ECO Lux 5260, ECO Lux, Linea, ECO iLine. Основні відмінності серій полягають в потужності, технології, матеріалів, використовуваних для стінок і топки. Моделі польського бренду відрізняються економічною витратою палива – до 3,5 кВт з кожного кг сухих дров листяних порід. При цьому регулювання потужності виконується користувачем самостійно – можна задати необхідну швидкість обігріву приміщення Особливості (перевага) топок Kfd

Серед основних плюсів топок виробництва KFD можна відзначити економічність, стильний зовнішній вигляд, ефективний прогрів приміщення. Так, для роботи опалювального обладнання при постійній потужності 9 кВт потрібно до 2,5-3 кг дров на годину. Всі топки відповідають чинним стандартам EN 13229/13240. Можна підібрати топку і для каміна, використовуваного в якості декоративного елемента приміщення, і для обладнання, призначеного для обігріву кімнат. Максимальна ефективність роботи топок досягається при використанні дров листяних порід деревини з вологістю до 15%

Переваги польських топок KFD

До інших переваг польських топок KFD відносяться доступна ціна, надійність і довговічність роботи, наявність в стандартній комплектації системи вторинного допалювання. Устаткування дозволяє ефективніше спалювати дрова, забезпечуючи швидкий прогрів приміщення і підтримку заданої температури при одному завантаженні дров. Завдяки широким товстостінним панорамним стеклам вдається створити неповторну атмосферу в квартирі або будинку. Топки польського виробництва з успіхом можуть бути встановлені як вдома, так і в офісі.