Luxum

Архітектурний бетон LUXUM – сучасне рішення креативного дизайну

Luxum (Польща) виробник декоративних панелей з бетону, декоративних панелей зі сталі з ефектом «іржі» і дизайнерських люстр зі скловолокна.

Компанія Luxum заснована в 1999 році і займає перше місце з виробництва декоративних панелей в Польщі, тому як це один з небагатьох виробників декоративного бетону, що пропонує повністю натуральний бетон без штучних волокон. Відмінною рисою продукції компанії Luxum є те, що всі декоротівні панелі можна монтувати як усередині приміщення, так і зовні.

☑ Хочемо поділитись новинкою в нашому асортименті – архітектурний бетон від польського виробника «LUXUM».

☑ Справжній архітектурний бетон можна використовувати у різних цілях, як облицювання каміну, так і декорування стін, фасадів, підлоги, або ж він може бути відмінним елементом оформлення інтер’єру.

☑ Плити архітектурного бетону LUXUM можна інтегрувати як декоративний матеріал у різні дизайнерські рішення та інтер’єрні стилі: модерн, лофт, класичний та навіть ретро

☑ Також є можливість використання бетонних плит LUXUM на вулиці- тераса, балкон, паркан або ландшафтний дизайн, що буде також дотриманий в тому ж стилі, що і інтер’єр у будинку. Це зробить Ваш загальний дизайн комфортним, зручним та стильним.

☑ Плити архітектурного бетону LUXUM мають різні текстури: пористу (карцин), травертин та гладку.

☑ Хочемо зазначити, що даний матеріал не містить шкідливих синтетичних волокон, не змінює колір, дозволяє стінам дихати та здійснювати природню циркуляцію.

☑ Декоративні плити архітектурного бетону LUXUM мають всі необхідні сертифікати і юридичні норми стандартизації PZH, тому його можна використовувати в громадських будівлях і не хвилюватись за здоров’я.

Бетонні 3D панелі

Це збірні панелі різних розмірів виконані з натурального бетону без штучних волокон. Бетонні панелі виготовляються виключно на основі швейцарського або суміші швейцарського і датського білого бетону.

Лампи Luxum

Це великі світильники на підвісах, плафон класичної форми в вигляді півкола з технологічною «начинкою». Лампи Luxum виготовляються вручну зі скловолокна і композитних матеріалів. Можуть бути пофарбовані як зовні, так і зсередини глянсовим або матовим кольором. У абажур вбудований патрон з цоколем Е-27 для однієї лампи. Діаметр ламп може бути: 50 см, 70 см, 90 см, 120 см.