LL CALOR

LLcalor (ІСПАНІЯ) – виробник камінних топок, який є підрозділом іспанського виробника фірми Rocal. Камінні топки LLcalor виготовлені з легованої сталі, яка витримує високі температури і їх різкі коливання. Камера згоряння LLcalor футурована шамотнимі плитами, які уберігають стінки топки від перегрівання, і також є акумулятором тепла. Модельний ряд камінних топок LLcalor характеризується різноманіттям розмірів камінних вкладів, шляхом відкриття дверцят (гільйотина і бічне). Топки LLcalor oснащени зольним ящиком і спеціально запатентованої металевою ручкою – ключем, за допомогою якої можна легко відкривати дверцята і витягувати зольний ящик. Скло камінних дверей в процесі горіння дрoв самоочищається. Вага камінних топок LLcalor від 120 до 350 кг. Потужність камінних топок LLcalor від 8 до 14 кВт. Можливий забір повітря з вулиці.

LL Calor – дизайнерські каміни, печі, камінні топки

LL Calor (Іспанія) виробник камінних топок, який є підрозділом іспанського виробника фірми Rocal.
Камінні топки LLcalor виготовлені з легованого металу, який витримує високі температури і їх різкі коливання. Камера згоряння в камінних топках LLcalor футурована захисним матеріалом шамотом, який захищає стінки від перегорання та подальшої деформації.
Модельний ряд камінних топок LLcalor характеризується різноманіттям розмірів камінних топок, методом відкриття дверцят (гільятінное і бічне). Топки LLcalor oснащені попільником і запатентованою металевою ручкою-ключем, за допомогою якої можна легко відкривати дверцята і витягувати попільник. Скло камінних дверей в процесі горіння дрoв самоочищається.

Вага камінних топок LLcalor: від 120 до 350 кг.

Потужність: від 8 до 14 кВт.

Можливий забір повітря з вулиці.