LL CALOR

LLcalor (ІСПАНІЯ) – виробник камінних топок, який є підрозділом іспанського виробника фірми Rocal. Камінні топки LLcalor виготовлені з легованої сталі, яка витримує високі температури і їх різкі коливання. Камера згоряння LLcalor футурована шамотнимі плитами, які уберігають стінки топки від перегрівання, і також є акумулятором тепла. Модельний ряд камінних топок LLcalor характеризується різноманіттям розмірів камінних вкладів, шляхом відкриття дверцят (гільйотина і бічне). Топки LLcalor oснащени зольним ящиком і спеціально запатентованої металевою ручкою – ключем, за допомогою якої можна легко відкривати дверцята і витягувати зольний ящик. Скло камінних дверей в процесі горіння дрoв самоочищається. Вага камінних топок LLcalor від 120 до 350 кг. Потужність камінних топок LLcalor від 8 до 14 кВт. Можливий забір повітря з вулиці.

Особливості камінних топок LL Calor

Всі каміни цього бренду робляться з легованого металу, що витримує коливання температур від -50 ° С до + 450 ° С. Так що вони успішно функціонують навіть саму люту холоднечу.

Камера згоряння і верхній дефлектор у камінів LL Calor футеровані термостійким захисним матеріалом – шамотом. Його отримують шляхом випалу при температурі понад 1300 ° С, і топки витримують нагрівання до цього значення без конструктивних змін. Подібна обробка допоможе користувачеві в економії палива – камін буде тримати тепло довше, а значить підкидати дрова потрібно рідше. І звичайно, це безпека.

Вулична подача повітря в каміні

У всіх моделях LL Calor реалізована система вуличної подачі повітря. Для цього використовується спеціальний канал, по якому повітря всередину каміна потрапляє з вулиці. Це нівелює шанс потрапляння чадного газу всередину приміщення. З застосованими сучасними технологіями виробника, його моделі не втрачають тепло навіть під час простою. Невелика дросельна заслінка з ущільнювачем перекриває потік зовнішнього повітря, завдяки чому топка підтримує свою температуру довгий час.

Самоочищаються скло повітряних печей LL Calor
Майбутні власники камінних топок можуть забути про регулярну необхідність в чищенні скла своїх опалювальних пристроїв. Це можливо завдяки інноваційній системі самоочищення скла і особливістю конструкції:

Герметичне з’єднання скла з дверцятами самого каміна.
Над самим склом по всій його довжині є щілина, через яку повітря надходить всередину конструкції.
Це повітря за допомогою направляючої пластини направляється на скло зверху вниз, таким чином створюючи повітряний «щит», що знаходиться між вогнем в топці і прозорими дверима.
Саме цей постійний потік повітря «відрізає» кіптява і сажу, що осідає на склі.

Всі топки оснащуються містким зольником і запатентованої ручкою-ключем, що дозволяє швидко і просто відкривати дверцята, витягуючи зольник і його вміст.