HOXTER– ПРОДУМАНА КОЖНА ДЕТАЛЬ

Історія заснування компанії

Hoxter (Німеччина-Чехія) виробник металевих камінних топок на дровах для обігріву приміщень.

Німецько-чеська компанія «Hoxter» – це молода фірма-виробник сучасних камінних топок, яка внесла інноваційний підхід до їх конструювання, і створила новий технологічний продукт на ринку Європи, який назавжди змінить вашу уяву про те, яким повинен бути Ваш камін і якими потужностями він наділений.

Компанія «Hoxter» створила два напрямки обігріву для вашої оселі: « повітря» і «воду». Саме камінні топки «Hoxter», можуть вдало керувати цими потужними «стихіями», які можуть виступати єдиним джерелом опалення у Вашому будинку. Цей бренд для тих, хто любить впевненість та теплу надійність у завтрашньому дні!

КомпаніяHoxter походить з чеської фірми оптової торгівлі заснованої в 2004 році, яка охоплювала весь асортимент товарів для пічників.

В2008 році до двох початкових власників приєдналися ще двоє колег з досвідом роботи у виробництві і будівництві.Об’єднавши зусилля, вони створили свій перший продукт, який відповідав найвищим вимогам з точки зору якості і технології.

Цього самого року були заснована фірма Hoxter.

Філософія фірми Hoxter

Головною ідеєю фірми є виробництво продукту високої якості з довготерміновим терміном використання і його доставку до клієнтів через мережу спеціалізованих  пічних компаній.

Основною опорою торгівлі компанії Hoxterєлояльність і взаємна довіра між торговими партнерами.

Завдяки нашій власній проектній групі, ми є повністю гнучкими в розробці нових або зміни вже існуючих продуктів.

За допомогою програми Solid Edge виконуються симуляції стійкості і теплового навантаження використаних матеріалів.

Нові продукти тестуються в власному відділі досліджень і піддаються довготривалим екстремальним навантаженням.

Для досягнення граничних значень викидів (BImSchV 2, A15) вимірювання проводяться з використанням вимірювача MRU

 • Гільйотинний метод відкривання дверей

  Перш за все хочемо наголосити на тому, що всі тристоронні топки Hoxter мають гільйотинний метод відкривання дверей (двері піднімаються вгору).
 • Використовувати для опалення будинку

  Крім чудового зовнішнього вигляду всі каміни Hoxter можна використовувати як єдине джерело опалення будинку.
 • Автоматична систему контролю горіння

  А для більш комфортного управління каміном, компанія Hoxter пропонує автоматичну систему контролю горіння Abra 6.1.
 • Дисплей для керування температурою

  У комплект автоматики ABRA 6.1 входить:⁣⁣дисплей на якому ви керуєте температурою обігріву,⁣⁣ датчик двері,⁣⁣ датчик температури,⁣повітряна заслонка.

 • Бездротовий зв′язок між системами

  Для підвищення комфорту експлуатації автоматична система має бездротовий зв’язок між дисплеєм і блоком управління.
 • Легке регулювання повітря

  Подача повітря в камеру згоряння регулюється без особливих зусиль за допомогою однієї ручки, розташованої під дверцятами топки по центру.
 • Топки проходять антикорозійну обробку

  Сталеві камінні топки проходять антикорозійну обробку після чого покриваються термостійкою фарбою Senotherm, яка може витримувати температуру до 600 С.
 • Плавність ходу при відкриванні

  Плавність ходу, надійне тихе відкривання дверцят вгору забезпечується верхніми і нижніми самозмащувальними, міцними кульовими підшипниками і жаростійкими роликами.
 • Теплоємний матеріал

  Камера згоряння в топках Hoxter викладена теплоємним матеріалом шамотом. Hoxter одна з небагатьох компаній, яка пропонує облицювання камери згоряння з світлого або темного шамоту.

У HOXTER завжди чисте скло

Завдяки системі «чисте скло», яка подає повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу⠀

Можлива установка одинарного або подвійного скла і зміна завісів двері для відкриття зправа/зліва. Подвійне скло допомагає зменшити променеве тепло, яке може перегрівати невелике приміщення⠀

Камера згоряння топок HOXTER оброблена запатентованим матеріалом неролітом, для водяних камінних топок і шамотом, для повітряних. Ці матеріали захищають стінки камінної топки від перегріву і деформації. Ви можете вибрати обробку камери згоряння з світлого або темного (чорного) шамоту⠀

Всі топки HOXTER мають систему вторинного допалювання газів, завдяки якій знижується витрата дров⠀

Продукти Hoxter оснащені керамічним склом SCHOTT Robax.

Керамічне скло SCHOTT Robax- матеріал, який має природну структуру поверхні. Це прозора кераміка, яка характеризується високою стійкістю до теплових і екстремальних змін температури.

Дуже низький коефіцієнт теплового розширення забезпечує постійну  дилатацію скла і дверної рами

Камінні топки HOXTER

Камінні топки HOXTER виготовлені з котлової сталі класу P 265 GH. Ця сталь використовується на виробництві трубопроводів, тому є надзвичайно міцною та надійною

Всі камінні топки Hoxter можна використовувати для побудови теплоємних систем опалення та

системи «гіпокауст», а також комбінувати з універсальними системами акумуляції тепла

Камінні топки HOXTER виготовлені з котлової сталі класу P 265 GH. Ця сталь використовується на виробництві трубопроводів, тому є надзвичайно міцною та надійною

Всі камінні топки Hoxter можна використовувати для побудови теплоємних систем опалення та системи «гіпокауст», а також комбінувати з універсальними системами акумуляції тепла

 • Корпус виготовляється з жаростійкої сталі класу P265 GH, яка використовується для виробництва ємностей високого тиску і трубопроводів, що працюють при високих температурах.
 • На відміну від стандартної конструкційної сталі, жаростійка сталь збагачена Crі Ni. Матеріал також володіє більшою хімічною чистотою.
 • Завдяки цьому матеріал має триваліший термін служби і механічну стабільність при тепловому навантаженні.

Водяні каміни – перспективний вклад у тепле майбутнє

Вогонь і вода – дві найсильніші стихії природи, які здавалося б неможливо поєднати, але ми доведемо Вам, що неможливе – можливо!

За допомогою каміну водяним контуром можна ефективно обігріти цілий будинок з можливістю приєднатись до існуючого центрального опалення.

Тобто, окрім красивої панорами вогню в каміні, Ви отримуєте інженерне рішення по обігріву, як альтернативу газу та електриці, максимально наближене до ефекту твердопаливного котла.

На сьогоднішній день камін – це не лише теплий затишок, а й можливість ефективної фінансової економії, так званий грошовий вклад в тепле майбутнє.

Hoxter є одним з найпотужніших виробників в даному сегменті на європейському ринку.

Каміни з водяним контуром – це нова генерація екологічно чистого та ефективного методу обігріву вашого будинку.

Моделі камінних топок серіі Hoxter HAKA та Hoxter ECKA мають водяний контур, що ідеально підійде для вже побудованого будинку, який опалюється за допомогою батарей.

Піч буде діяти за принципом газового пальника або звичайного бойлера, прогріваючи воду, що проходить між стінок зовнішньої обшивки і камери згоряння.

Камін з водяним контуром дуже легко вписати в свою систему опалення, а потужність, яку він видає, окупить абсолютно всі витрати і обернеться для вас помітною економією електрики або газу.

Купуйте продукцію Hoxter лише у авторизованих дилерів в Україні, щоб отримати сертифікований монтаж та гарантію від виробника

ТУНЕЛЬНІ КАМІНИ⁣⁣⠀

⁣⁣Тунельні камінні топки Hoxter HAKA або наскрізні камінні топки з гільйотинним методом відкривання дверей, призначені для наскрізного міжкімнатного монтажу. ⁣⁣⠀

⁣Обидві кімнати, між якими встановлена ​​ця топка, будуть обігріватися за рахунок конвекційної тепловіддачі.⁣⁣⠀

⁣Топку можна використовувати для опалення будинку із застосуванням повітряної розводки тепла по кімнатах.⁣⁣⠀

⁣⁣Для виготовлення топок, HOXTER використовує жароміцних сталь класу P 265 GH.⁣⁣⠀

⁣⁣У топок HOXTER завжди чисте скло, завдяки механізму подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу. Для зменшення теплового випромінювання через скло, можна замовити подвійне скло.⁣⁣⠀

⁣⁣Для обробки камери згоряння HOXTER використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С. Є можливість вибору світлий або темний шамот (не фарбований, а повністю наповнений кольором).⁣⁣⠀

⁣⁣Купуйте продукцію Hoxter лише у авторизованих дилерів в Україні, щоб отримати сертифікований монтаж та гарантію від виробника.