Monolith

Керамічний гриль — для тих, хто розуміється в кулінарії

Керамічний гриль — унікальний пристрій, що поєднує в собі стародавні традиції та передові технології.

Так-так, саме стародавні, адже в Азії тисячоліттями застосовувалися печі в формі яйця. Їх історія почалася в Японії. Ідею японських кулінарів перейняли китайці, вони удосконалили її й отримали Mushikamado. До речі, звідси ще одна назва керамічних грилів — камадо. Сучасні пристрої максимально технологічні. Кераміка робить смак продуктів особливим, не схожим ні на що. Вона зберігає свіжість продуктів і їх сік, виключає висушування під час приготуванні. В процесі приготування не використовується масло, тому можна не боятися холестерину. У підсумку виходять хрусткі крильця, соковиті стейки і шашлик, ароматні томати і баклажани.

Принцип дії досить простий: їжа готується під дією жару, зосередженого під куполом. Керамічний гриль можна застосовувати для приготування пишного хліба і товстих шматків м’яса. Кожен з виробників пропонує значну лінійку з різними можливостями і аксесуарами, а ось розміри решіток у всіх приблизно однакові. Найкращими вважаються вироби німецького бренду під назвою Monolith. Вони багатофункціональні, а ціна на них цілком розумна.

Керамічний гриль — чудовий та універсальний пристрій

Поєднання кераміки та циліндричної форми роблять грилі багатофункціональними. Вибираючи одну з моделей, ви отримуєте тандир, піч, коптильню і традиційний гриль. Спробуйте закласти всередину тріску різних порід дерев — вільха, яблуня, гікорі. У підсумку вийдуть страви з різними відтінками аромату. Димний запах і смак натурального копчення неможливо підробити. Одного разу відчувши смак страви, не можна його забути та хочеться відчути знову.

Всі ці можливості є в будь-якому керамічному грилі, за винятком зовсім мініатюрних версій.

У числі їх базових функцій:

  • вбудований в кришку термометр;
  • зручна система збору попелу;
  • фіксатор кришки.

Щоб купити керамічний гриль вдало, зверніть увагу на заслінку і силу тяги. Якщо їх показники підібрані вірні, — всього 15 хвилин після засипання вугілля і пристрій буде готовий до використання. До речі, вугілля в грилі витрачаються дуже економно. Вам не потрібно стежити за стравою. До того ж, у вас є можливість замовити керамічний гриль з різним діапазоном робочих температур від 80 до 450 градусів.

Влітку і взимку — керамічний гриль готовий працювати з їжею

Керамічні грилі приваблюють оригінальним зовнішнім виглядом. Вони присутні на кухнях багатьох ресторанів і ентузіастів професійної кулінарії. На них можна готувати на вулиці, навіть взимку — гриль довго зберігає температуру. Конструкція у формі яйця класична, але у кожного з брендів є свої версії. В іншому усі камадо схожі, відрізняючись тільки кольором, деталями корпусу і типом підставки. Тобто вибір конкретної моделі — справа смаку і потреб закладу.

МОНОЛІТ КАМАДО ГРИЛЬ – ПОЗНАЙОМТЕСЬ З РОДИНОЮ

Сімейство Monolith складається з чотирьох розмірів – Monolith Junior, Monolith Classic , Monolith ICON та Monolith Le Chef.

Ви можете вибрати розмір, який ідеально відповідає вашим потребам. Всі чотири розміри перевершують свої характеристики, забезпечуючи насолоду від барбекю найвищого рівня!
Всі моделі доступні в чорному або червоному кольорах. Моноліт ICON доступний лише у чорному кольорі.

MONOLITH KAMADO GRILL – СТИЛЬ ТА ПРИСТРАСТЬ ДО ПОЛУМ’Я⁣⁣

«Все почалося з моєї пристрасті до шашлику та приготування їжі на вогні. Але я хотів чогось, що вийшло би за рамки звичайного приготування на грилі.

Я хотів зробити універсальний барбекю пристрій, який можна було б використовувати по-різному щодня.

Тому я подумав про камадо, але про нове і сучасне. Саме з цієї думки народився Monolith.

Я розробив продукт, який поєднав традицію японського камадо з німецьким дизайном, надійністю та довговічністю. Гриль, який містить декілька систем приготування їжі із найсучаснішою технологією, застосованою до керамічних грилів. Унікальний пристрій, який зробив би Monolith унікальним брендом.

На цій основі реалізувався керамічний гриль «Monolith Grill».

Наші пристрої дозволяють готувати на грилі, використовувати піч на вугіллі, пекти хліб та піцу.

Система Monolith Grill дарує можливість мати повноцінну кухню на свіжому повітрі не тільки для любителя, але і для професіонала.

Завдяки універсальності та багатофункціональності народилося гасло: «Monolith – це свобода».

Проста концепція, яка втілює суть використання Monolith сьогодні.

У нашому бренді інновації та технології поєднуються, щоб дати можливість кожному користуватися нашим грилем по-простому, при цьому дотримуючись традиції приготування їжі на вогні.

І завдяки цьому, грилі Monolith стали міжнародними кулінарними пристроями, оскільки вони здатні адаптуватися до будь-якої кулінарної культури і таким чином створювати традиційні рецепти кожної країни.⁣⁣

Ми в компанії Monolith пишаємося нашою продукцією та нашими успіхами, які містять суть німецької інженерії та надихнули до того, щоб ми випускали найсучасніші технологічні камадо на ринку. Ми досягли цих результатів, тому що в компанії Monolith працюють професіонали. Отже, ми можемо з гордістю сказати, що наші грилі розроблені та виготовлені для ідеального барбекю».⁣⁣

© Маттіас Отто, генеральний директор та засновник MONOLITH Grill

Monolith – це якість 🔝

❕Високоякісні матеріали

Monolith виготовлений з термостійкої кераміки і висококласної нержавіючої сталі.

Надійна конструкція ніжок, виготовлених з порошкової сталі, має два практичних твердих бамбукових стола та фіксатори для безпеки.

❕Безпечний зовнішній корпус

Завдяки керамічній ізоляції температура зовнішньої поверхні Monolith є набагато нижчою ніж у звичайного сталевого гриля, завдяки чому ризик отримати опіки є мінімальним.

Готувати на керамічному грилі Monolith – безпечно , смачно та стильно 😎

Кераміка vs Метал 😎

Сучасні керамічні грилі Monolith дозволяють готувати всі види їжі, починаючи від випічки хліба і закінчуючи приготуванням смачних наваристих супів, вафель і тайської локшини.

Головні переваги керамічного гриля перед металевим:

✔ Найкращий тепловий режим, створений нагрітими стінками, які рівномірно подають тепло на продукт з усіх боків. Металеві стінки швидше остигають і нагріваються, а кераміка дає м’який нагрів і охолодження без різких перепадів температури.

✔ Кераміка повністю нейтральна по впливу на продукт. На противагу цьому, чавунні грилі часто іржавіють при найменшому недогляді і додають стравам металевий запах.

✔ Керамічна нагрівальна камера набагато краще акумулює тепло, що дозволяє економити вугілля.

Універсальність і зручність

⇨ Керамічний гриль Моноліт поєднує в собі безліч різновидів обладнання для пікніка та високотемпературного приготування їжі: мангал, тандир, камадо, барбекю, гриль і коптильня, піч, планча та вок.

⇨ Завдяки продуманій конструкції грилі модельного ряду Моноліт витрачають при приготуванні страви в три рази менше вугілля в порівнянні з іншими видами аналогічного обладнання.⁣

⇨ Вони універсальні і підходять для любителів готувати на природі. Навіщо розпалювати на траві багаття, псувати і забруднювати красиве місце? Вугільний гриль легко перевозиться в багажнику, швидко розкладається і приводиться в робочий стан. Він ніколи не буде тягарем в господарстві і може використовуватися регулярно.⁣⁣

Особливості ✅

Одною з незаперечних переваг, яка повинна наштовхнути вас на ідею купити гриль з керамічним покриттям, є можливість приготування здорової їжі без використання масла. Будь-які види продуктів, приготовані на вугіллі, набувають неповторного смаку, зберігаючи при цьому всі свої корисні якості.

Завдяки властивостям кераміки, чудово утримує жар, а завдяки оригінальній формі конструкції, будь-яка страва буде рівномірно просмажена, і в той же час залишиться соковитою і ароматною.