AUSTROFLAMM – БІЛЬШЕ НІЖ ВИ ОЧІКУВАЛИ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Austroflamm (Австрія)  виробник металевих камінних топок, печей на дровах і пеллетах, і систем акумуляції тепла для постійного обігріву приміщень. Фірма Austroflamm була створена в Австрії братами Хьюмер в середині ХX століття. Фердинанд Хьюмер вклав в компанію свій інженерний талант і навички дизайнера, а його молодший брат серйозно захоплювався хімією і фізикою – спільно вони створили і запатентували цілий ряд інноваційних технологій для камінного устаткування.

Austroflamm є винахідником керамота, який тепер поширений по всьому світу. Цей матеріал характеризується ідеальним балансом між теплоізоляцією і теплопровідністю, що дозволяє швидше отримувати високу температуру горіння. Тільки таким чином можна досягти «чистого» горіння з низьким рівнем викидів. Цей матеріал стійкий до впливу температури 1200С. Більш того, камера згоряння може «самоочищатися». Керамотт забруднюється сажею в набагато меншому ступені, ніж інші матеріали, залишається чистим і світлим. Спеціальна структура поверхні додатково впливає на отримання такого ефекту.

КАМІННІ ТОПКИ AUSTROFLAMM

Ніяких слів не вистачить, щоб описати найвищу якість камінних топок AUSTROFLAMM 🔥

За своїми характеристиками роботи, ці топки є одними з найкращих в світі, і весь модельний ряд відрізняється високою ефективністю:

ККД більше 78% говорить про високу потужності обігріву з мінімальними витратами палива.

Завдяки менш 0,12% викидів CO, ці печі є не тільки екологічно чистими, але і володіють винятковими характеристиками ефективності згоряння палива✅

І нарешті, ймовірно, найважливіше: викиди сажі в атмосферу становлять менше 40 мг / м3, що залишає далеко позаду більшість камінних топок , присутніх на ринку.

AUSTROFLAMM дбає про наше майбутнє 💚

 • Австрійський продукт PREMIUM класу

  Austroflamm – це австрійський продукт PREMIUM класу орієнтований на повсякденне опалення; теплоакумулятивні забудови та систему гіпокауст.
 • Безпопільникова та безшиберна система

  Austroflamm – це безпопільникова та безшиберна система конструктиву камери згорання, що є першою ознакою спроможності каміну витримувати довгі високі температурні режими експлуатування.
 • Запатентований унікальний матеріал

  Austroflamm – це спеціально запатентований унікальний футерувальний матеріал keramott, що має змогу самоочищатись при температурі 380 градусів цельсія.
 • Використання тьох видів акумуляції

  Austroflamm – це можливість використання тьох видів акумуляції: HMS, BOX, ASM RINGS, що дає змогу знімати тепло з усього периметру камінної топки.
 • Система вторинного допалу

  Austroflamm – це система вторинного допалу вуглецю та система чистого горіння, з можливістю підвищення температури в камері згорання до 900 С.
 • Можливістю забору повітря з вулиці

  Austroflamm – це конструктив камінної топки з можливістю забору повітря з вулиці.
 • Герметична камера згорання

  Austroflamm – це герметична камера згорання, чавунний димозбірник з обертальним механізмом, що дає змогу підключення в будь яких умовах.
 • Широкий модельный ряд

  Austroflamm – це кожна модель камінної топки у 2-3 параметрах по висоті скла, що дозволяє підібрати модель до будь-якого інтер’єрного рішення.
 • Заошадливість при будівництві

  Austroflamm – це діаметр більшості моделей камінних топок – 180, що дає змогу заощадити на будівництві димаря.

Все більше жорсткі стандарти в Європі змушують виробників постійно розвиватися і вдосконалювати свою продукцію. Завдяки роботі інженерів Austroflamm якісні характеристики продукції компанії значно перевершує нормативні, прийняті сьогодні в Європі. Показники емісії CO, пилу і інші – повністю відповідають всім нормам, в тому числі і тим, які міститься в пункті 1 BimSChV в Німеччині. Країна походження зобов’язує – каміни Austroflamm тестуватись по різним нормам. Всі камінні топки і печі відповідають екологічним нормам, мають не тільки стандарти DIN та DIN +, як і всі німецькі виробники, а й відповідають більш суворим австрійським і швейцарським нормам, що набув чинності на території Німеччини тільки з 1 січня 2015 р. Обираючи продукцію компанії Austroflamm Ви вибираєте високу якість виготовлення, надійність, безпеку і затишок домашнього вогнища.

Камінні печі Austroflamm

Печі Austroflamm це поєднання австрійських технологій і дизайну. Різноманітність форм, розмірів і дизайнерських вишукувань робить печі-каміни Austroflamm універсальними, дозволяючи легко вписувати їх в інтер’єр, виконаний як в класичному, так і в ультрасучасному стилі. Крім того, деякі моделі печей-камінів, що володіють закінченим видом, можна монтувати навіть у центрі приміщень, що відповідає сучасним тенденціям в дизайні.

Камінні печі Austroflamm сконструйовані таким чином, що не вимагають для монтажу будь-якого спеціального фундаменту. Вони дуже компактні і досить прості в обслуговуванні. На висоті виявляються і теплотехнічні якості виробу. Топковий простір всіх печей Austroflamm футерують інноваційним матеріалом KERAMOTT – це унікальна розробка, що застосовується тільки в конструкції печей Austroflamm. На відміну від шамоту, вермикуліту та інших футеровочних матеріалів, він ідеально поєднує теплоізоляційні якості і адаптивну теплопровідність (чим вище його температура, тим більше теплопровідність), що дозволяє швидко досягати високу температуру згоряння дров і забезпечує «чисте» горіння з низьким рівнем викидів. Примітно, що камера згоряння печей Austroflamm при досягненні певної температури здатна «самоочищатися», тобто пластини, якими футерують топка, завжди залишаються чистими і світлими.

Камінні топки Austroflamm виготовлені з легованого металу, який витримує високі температури і їх різкі коливання. Швидка висока температура камери згоряння забезпечує чисте, без викидів горіння та чисті панелі. Печі і топки Austroflamm мають систему підведення кисню з вулиці, завдяки чому повітря в приміщенні не випалюється. Важливе значення має просте і легке управління горінням продукції Austroflamm: подача первинного і вторинного повітря контролюється за допомогою тільки одного регулятора, що виключає помилки в управлінні.

Переваги Austroflamm

Камінні топки і печі Austroflamm відносяться до преміум класу. Важливим фактором печей камінів є можливість забору повітря на горіння з вулиці. Це забезпечує безпеку використання, позбавляє від таких неприємних явищ як протяг, вихолоджування приміщення, холодну підлогу, а також необхідності витрачання вже нагрітого повітря. Важливе значення має просте і легке управління горінням в печах Austroflamm: подача первинного і вторинного повітря контролюється за допомогою тільки одного регулятора, що виключає помилки в управлінні. Якість продукції Austroflamm підтверджено сертифікатом DIN 18895, а її модельний і розмірний ряд може задовольнити будь-які запити. Головним достоїнством печей і камінів Austroflamm є: мінімальні витрати дров, високий ККД, наявність режиму тривалого горіння, практичність, елегантність і краса. На сьогоднішній день на ринку

Системи акумулювання тепла HMS і Xtra

Наступним кроком є ​​розробка системи теплонакопленія HMS – Heat Memory System (Система Збереження Тепла). Спеціальна додаткова система HMS легко встановлюється на топку, підвищує коефіцієнт корисної дії. Зберігає тепло до 9 годин, в залежності від тривалості протопки. HMS є дуже важким матеріалом, який глибоко поглинає тепло і особливо добре випускає його протягом тривалого періоду. І потім на основі системи HMS з’явилася система Xtra. Печі, обладнані системою Xtra, – це печі високої якості, в опалювальній техніці. Варто відзначити, що система Xtra дозволяє регулювати конвекційне тепло за допомогою спеціальних решіток. При відкритих гратах приміщення швидко опалюватися шляхом конвекції, при закритих тепло акумулюється, як в термосі. Кожна з цих систем має теплоакумулюючу масу від 28 до 138 кг. Система HMS здатна віддавати накопичене тепло до 9 годин, а система Xtra – Уже понад 18.