Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ExpertTepla

Монтаж каміну

Отже, піддавшись магії живого вогню, ви вирішили встановити в будинку або міській квартирі камін. Вивчивши нюанси вашого приміщення інженери підібрали оптимальну за характеристиками топку, дизайнер - стиль і матеріал оформлення порталу. Практично все вже готове, але залишився третій найбільш важливий і відповідальний етап - монтаж каміна.

На перший погляд може здатися, що сучасні фабричні каміни складаються воєдино легко як пазл. І інструкція з монтажу камінів до пристроїв додається, і порадників в Інтернеті можна знайти десятки. Однак здійснювати монтаж каміна самостійно професіонали категорично не рекомендують. Адже за одну вашу неточність (а без багажу знань і досвіду вона практично гарантована) можете поплатитися не лише погіршенням тепловіддачі, чистоти горіння, але і самим головним - гарантією безпеки опалювального пристрою.
Фахівці, з якими ми співпрацюємо багато років, швидко і якісно виконають роботу з монтажу обраного каміна. Починаючи з виїзду на об'єкт для первинної оцінки приміщення та правильного підбору топки, консультацій по підготовці підлоги і стін в кімнаті з живим вогнем, до монтажу готового виробу, димоходу і декорів. Також ми здійснюємо сервісне обслуговування камінів після монтажу.
Пам'ятайте, тільки з'єднавши стильний дизайн порталу каміна з ефективною інженерної частиною, продумавши всі деталі і грамотно змонтувавши пристрій, можна створити дійсно гарний і безпечний камін, який буде радувати вас теплом довгі роки.