Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ExpertTepla

Дизайн камінів

Кімнаті з каміном завжди притаманна особлива атмосфера тепла, затишку і гармонії. Адже живий вогонь зближує нас з природою, гріє не тільки тіло, але і душу.
Тому  з року в рік популярність камінів зростає. Сьогодні їх встановлюють вже не тільки в заміських будинках і на дачах, але і в міських квартирах. Таке дизайнерське рішення виглядає стильно і оригінально.

Щоб камін гармоніював зі стилем вашого житла, важливо правильно підібрати його дизайн. Він може бути як класичним, витриманим і строгим, так і фантазійним, хай-тековим. Сучасний дизайн камінів вражає різноманітністю форм і обробки. Є безліч матеріалів для виготовлення облицювання - цегла, мармур, кераміка, нержавіюча сталь, скло, кольоровий метал, дерево, МДФ. Який з них підійде до вашого стилю, і з якою топкою його найкраще поєднувати - завдання досвідченого дизайнера, який розробляє дизайн-проект вашого домашнього вогнища.
Наша компанія надає консультації по дизайну каміна в інтер'єрі. Фахівці, з якими ми співпрацюємо, завжди запропонують на вибір кілька проектів у відповідності зі стилем приміщення. Разом із замовником, дизайнер пропрацює індивідуальні деталі, щоб зробити ваш камін унікальним за стилем і оформлення. Після затвердження елементів конструкції готується детальний дизайн-проект обраного варіанта у вигляді ескізу або розмірного малюнка, відповідно до якого проводиться монтаж.