4 необхідні речі для екологічного спалювання дров

4 необхідні речі для екологічного спалювання дров

З 1 січня набуває чинності нова Європейська директива Екодизайну для дров’яних камінів. Ця директива накладає суворі вимоги до викидів та ефективності дров’яних камінів. Закриті дров’яні топки Kalfire повністю відповідають цим рекомендаціям. Хоча ви вже добре це знаєте, це, на жаль, не стосується багатьох клієнтів, які не завжди відрізняють відкриті каміни або звичайні дров’яні печі від наших закритих дров’яних топок. Це, у поєднанні з часто надто спрощеною інформацією про опалення дровами в ЗМІ, спонукає нас узагальнити ключові моменти: 4 основні принципи екологічного спалювання деревини.

4 основні принципи екологічного спалювання деревини:

  1.  Вибрати топку, що відповідає вимогам Екодизайну,
  2.  Переконатися, що вона правильно встановлена,
  3.  Використовувати деревину офіційно придбану деревину,
  4.  Використовувати ефективні методи розпалення вогню.

Логотип  Kalfire ECODESIGN

Крім того, ми розробили спеціальний логотип Kalfire Ecodesign. Це буде використано на нашому веб-сайті, у соціальних мережах, а також у наших брошурах, щоб підкреслити, що наші каміни відповідають Екодизайну.

Німецька нагорода за дизайн і спеціальна згадка за екологічність

З моменту свого запуску Kalfire E-one отримав кілька вражаючих нагород, і нещодавно до списку були додані ще дві: німецька премія за дизайн та премія Archiproducts! Цього року німецька премія Design Awards обрала E-one переможцем у категорії Energy. Під наглядом Німецької ради дизайну, німецька премія за дизайн (GDA) є найбільш визнаною в міжнародному дизайні. Роботи оцінює міжнародне журі, що складається з провідних експертів з усіх галузей дизайну.

Інноваційний електричний камін Kalfire також отримав «Спеціальну згадку» за екологічність на конкурсі Archiproducts Design Awards (ADA). Kalfire є першим, хто здобув нагороду в цій новій категорії, яка присуджується продуктам, які віддані екологічності. Повністю електричний та без викидів E-one переконав журі разом зі своїм стильним дизайном.

Вибір палива

Дерево використовує сонячне світло для перетворення вуглекислого газу (CO2), води та поживних речовин у сполуки, які утворюють клітини деревини. Під час процесу зростання дерево витягує з повітря CO2 і виділяє кисень. Коли дерево гине або згоряє, CO2 виділяється і, у свою чергу, поглинається молодими деревами, які потребують його для свого росту, створюючи стійкий обмін вуглецю.

Вибираючи деревину для спалювання, пам’ятайте про інші аспекти екологічності: наприклад, використовуйте локальну деревину, якщо це можливо, щоб зменшити вуглецевий слід від транспортування.

Технологія розведення вогню

Добре складеному вогнищу потрібно менше дров, воно забезпечує вищу ефективність опалення та мінімізує викиди твердих частинок.

Завжди використовуйте необроблену, чисту, суху деревину.

  • Розпалюйте вогонь методом «зверху вниз».
  • Розпаліть вогонь у зворотному порядку від звичайного способу і запаліть його зверху. Це дозволяє уникнути диму, оскільки вогонь попередньо нагріває димохід, а також спалює гази та дим, що виділяються дровами внизу.
  • Залиште дверцята відкритими на кілька хвилин, поки дрова не загоряться добре, а потім закрийте їх.
  • Не додавайте більше дров, поки вони повністю не згорять і не утвориться шар вугілля. Досить одного шару дров.
  • Під час горіння залишайте подачу вторинного повітря частково або повністю відкритою.
  • Коли ви більше не хочете використовувати камін, дайте йому повністю охолонути, не відкриваючи дверцята.

❗️«Експерт Тепла»- єдиний ексклюзивний імпортер компаніі Kalfire в Україні. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
По питанням придбання продукції , пошуку авторизованого дилера у вашому місті та по питанням співпраці звертайтесь⁣-⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
📲 +380 (67) 320 00 14⁣⁣

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.