Hoxter

Hoxter

Історія всесвітньо відомого бренду Hoxter бере свій початок в Чехії. Саме тут, спільно з німецькими фахівцями, чеські майстри вже кілька десятиліть створюють камінні топки, що поєднали в собі надійність, безпеку експлуатації та бездоганну естетику зовнішнього вигляду. Для виготовлення топок використовується товста котельна сталь, що є запорукою надійності продукції в момент експлуатації.

Схема контролю якості

Компанія Hoxter багато років використовує спеціальну схему контролю якості, що забезпечує випуск кращої продукції. Застосовується триступеневий контроль, який мінімізує появу неякісних виробів:

1. Попередній вхідний контроль матеріалів від постачальника;

2. Контроль процесу на етапі монтажу;

3. Вихідний контроль – тестування і сертифікація.

Сьогодні, товари фірми Hoxter пройшли сертифікацію за такими стандартами:

 • EU EN16510 – починаючи з 2021 (EN13229 – до 2020)
 • Austria – A15
 • Germany – Bimsch st2
 • Norway – NS 3058/3059
 • USA – UL127
 • Canada – can/ULC-S610-M87
  Australia – в процесі сертифікації

Продукція компанії Hoxter має в своєму активі цілу низку беззаперечних переваг:

 • Чисте оглядове скло.

Чистота оглядового скла – одним з найважливіших пріоритетів компанії Hoxter. Система підведення повітря в топку організована таким чином, щоб  повітряний потік спрямовувався на оглядове скло, забезпечуючи процес самоочищення.

 • Подвійне скління.

Подвійне скління – одна з розробок компанії Hoxter, що відповідає найактуальнішим трендам сучасного будівництва. При подвійному склінні підвищуються ізоляційні властивості передньої частини дверей топки, що зменшує розсіювання тепла через дверцята.

 • Механізм верхнього відкривання дверей

Плавність ходу і надійне тихе відкривання дверцят вгору, досягається завдяки продуманому механізму з використанням жароміцних роликів (температура застосування 8-350 ° С). Ролики пересуваються за профілями з високоякісної сталі та не потребують додаткового простору для відкривання в житлове приміщення

 • Міцний дверний профіль

Підвищена міцність та стійкість дверцят, досягається завдяки використанню спеціально спроєктованих дверних профілів з товщиною сталі від 2,5 мм.

 • Рами

Вся поверхня оглядових дверцят складається зі скла та непомітної рами, яку не видно ззовні. Це рішення дозволяє без перешкод насолоджуватись прекрасним видом на полум’я вогню.

 • Футерівка топки каміна

Компанія Hoxter пропонує не тільки стандартне внутрішнє шамотне футерування, світло-бежевого кольору, але й футерування з темного шамоту. Це рішення стане незамінним для інтер’єрів, де навіть така дрібниця, як колір футерування, має значення.

 • Простота використання

Топкові камери компанії Hoxter настільки герметичні, що полум’я відразу ж реагує на найменше потрапляння повітря. Окрім цього, експлуатаційні елементи топкових камер компанії Hoxter сконструйовані таким чином, що мають здатність охолоджуватися безпосередньо в процесі експлуатації.

 • Зовнішнє розпалювання

Одна з переваг зовнішнього розпалювання – це зручність в обслуговуванні. Через оглядові дверцята відкривається прекрасний вид на вогонь, задні ж дверцята слугують лише для підкладки дров з коридору або технічного приміщення. Дверцята зовнішнього розпалювання сконструйовані таким чином, що їх не видно крізь оглядові дверцята фасадної частини каміна.

 • Комплексне опалення всього будинку

Каміни з водяним контуром компанії Hoxter успішно заміняють інші джерела опалення в будинку. Нагріта вода з теплообмінника надходить в теплоакумуляційну ємність з мінімальними тепловтратами і далі може використовуватися для обігріву будинку, підігріву підлоги або для нагріву води для побутових потреб.

 • Безпека експлуатації

Для безпечної експлуатації камінних вставок з водяним контуром, фахівцями компанії Hoxter передбачена багатоступенева система безпеки. У разі перебоїв з живленням, від перегрівання водний теплообмінник захистить вбудована система охолодження. Якщо температура в теплообмінники перевищила 95 ° С, тоді термостатичний вентиль впускає холодну воду з мережі в інтегрований контур з нержавіючої сталі, розсіюючи таким чином надмірне тепло. Ще один компонент безпеки – запобіжний вентиль, під впливом якого тиск в теплообміннику автоматично падає нижче значення в 2,5 бар.

Камінні топки бренду Hoxter, без сумніву, можна вважати еталоном надійності, завдяки бездоганним показникам безпечності та зносостійкості. Завдяки власній проєктній групі, цей бренд є неймовірно гнучкими в розробці нових або вдосконаленні вже існуючих продуктів. Топки Hoxter – це не лише оригінальний зовнішній вигляд, висока функціональність та довговічність. Це унікальне поєднання традицій з новітніми технологіями, завдяки яким народжуються справжні шедеври камінного обладнання.

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.