Austroflamm

Austroflamm

🔸 Ми дбаємо, щоб в нашому асортименті були надійні виробники камінних систем, для постійного обігріву приміщення. Одним з таких виробників, перевірених нами на власному досвіді є компанія Austroflamm.

🔸 Так як камін не тільки візуальне задоволення від полум’я, а також надійний спосіб опалення.

🔸 Головною відмінною рисою австрійських топок і печей-камінів є можливість застосування в їх конструкції двох інноваційних систем акумулювання тепла, розроблених компанією Austroflamm: Heat Memory System (HMS) і Xtra.

🔸 Спеціальна додаткова система HMS легко встановлюється на топку, підвищує коефіцієнт корисної дії. Зберігає тепло до 9 годин, в залежності від тривалості протопки. HMS є дуже важким матеріалом, який глибоко поглинає тепло і особливо добре випускає його протягом тривалого періоду.

🔸 І потім на основі системи HMS з’явилася система Xtra. Печі, обладнані системою Xtra, – це печі високої якості, в опалювальній техніці. Варто відзначити, що система Xtra дозволяє регулювати конвекційне тепло за допомогою спеціальних решіток. При відкритих гратах приміщення швидко опалюватися шляхом конвекції, при закритих тепло акумулюється, як в термосі. Кожна з цих систем має теплоакумулюючу масу від 28 до 138 кг.

❗️Система HMS здатна віддавати накопичене тепло до 9 годин, а система Xtra – Уже понад 18.

🔸 «Експерт Тепла»- єдиний ексклюзивний імпортер компанії Austroflamm в Україні.

По питанням придбання продукції , пошуку авторизованого дилера у вашому місті та по питанням співпраці звертайтесь.

 📲 +380 (67) 320 00 14

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.